Ten post nauczy Cię podstaw założenia swojej pierwszej firmy internetowej. Zobaczysz kilka naprawdę korzystnych usług i produktów. Możesz również wykorzystać tę listę jako listę, aby pomóc skupić się i uprościć tworzenie i ulepszanie usługi sieciowej.

1) „Odkryj rynek” – odkryj rynek, zanim wybierzesz przedmiot. Jeśli wybierzesz przedmiot na początku, a później odkryjesz, że nie ma na niego rynku, stracisz dużo czasu i gotówki. Spróbuj odkryć rynek lub zadanie, które naprawdę Ci się podoba, i pozostań z nim, dopóki nie zarobisz gotówki.

2) „Odkryj przedmiot” – Po odkryciu rynku będziesz musiał odkryć przedmiot do zaoferowania. Odkryj przedmiot, który oferuje ktoś inny i spraw, aby był trochę lepszy, różnorodny, tańszy lub dodaj ofertę bonusową za każdym razem, gdy ktoś kupi od Ciebie. Jeśli zdecydujesz się oferować produkty cyfrowe, odkryjesz wiele dodatkowych korzyści, takich jak: brak wysyłki i obsługi, niski koszt początkowy, marża przychodu będzie bliska 100%, a konsument od razu otrzyma przedmiot.

3) „Uzyskaj połączenie z domeną” — będziesz chciał mieć własną nazwę domeny. Powinieneś również spróbować uzyskać nazwę pasującą do twojego przedmiotu. A może wykorzystaj słowa kluczowe w nazwie domeny, aby uzyskać znacznie lepszą pozycję w wyszukiwarkach.

Upewnią się, że wszystko działa poprawnie, aby Twoi klienci mogli je przeglądać i kupować Twój przedmiot lub usługę. Jeśli Twoja witryna nie działa poprawnie lub wcale, tracisz gotówkę. Możesz odkryć całkowicie darmowy hosting, ale w rzeczywistości dostajesz to, za co płacisz.

5) „Produkuj witrynę” – Stwórz witrynę, aby Twoi klienci mogli kupować Twoje przedmioty 24 godziny na dobę. Będziesz walczył z wieloma innymi witrynami, więc spróbuj wyróżnić swoją. Zapamiętaj jego słowa, które oferują przedmioty.

6) „Procesor płatności”- Aby zebrać gotówkę za swoje przedmioty, potrzebujesz procesora płatności. Upewnij się, że akceptujesz karty kredytowe, ponieważ większość transakcji będzie dokonywana za ich pomocą. A jeśli oferujesz przedmiot cyfrowy, możesz chcieć skorzystać z ClickBank.

7) „Serwis samochodowy” – Jeśli chcesz uprościć organizację sieci, będziesz chciał zautomatyzować w jak największym stopniu, wykorzystując respondery samochodowe. Wysyłaj kolejne e-maile natychmiast, gdy ktoś kupi jeden z Twoich przedmiotów. Natychmiast wyślij wszystkie swoje cyfrowe przedmioty.

A czas to pieniądz, więc sprawdź, ile jesteś wart i monitoruj swój czas. Jeśli inwestujesz dużo czasu w bezpłatny marketing i nie uzyskujesz pożądanych rezultatów, możesz spróbować czegoś innego. Możesz otrzymać wiele niepożądanych e-maili.

I na początku możesz uwierzyć, że wysłanie reklamy do jak największej liczby osób przyniesie Ci najwięcej pieniędzy. Wiele osób nie będzie zainteresować się Twoim przedmiotem, więc najprawdopodobniej nawet nie przeczytają Twojego ogłoszenia. I stale oceniaj swoje wyniki, aby upewnić się, że jego koszt jest efektywny.

Zawsze, gdy potrzebujesz dodatkowej gotówki, możesz wysłać wiadomość e-mail promującą pozycję na Twojej liście. Będziesz chciał zbierać adresy e-mail i nazwiska, korzystając z całkowicie darmowych e-booków lub małego kursu, zachęcając ich do dołączenia do biuletynu i oczywiście za każdym razem, gdy kupią twój wspaniały przedmiot.

I pamiętaj, aby stale kupować siebie. Zainwestuj swoją gotówkę w wysokiej jakości szczegóły, które pomogą poszerzyć Twoją usługę i zainwestuj swój czas, aby dokładnie sprawdzić szczegóły.